PopulerSanat

Dünya’nın En İyi 5 Animesi

death note

Dünya’nın en iyi 5 animesi ,anime severler için özellikle seçtiğim bu 5 anime hiç sıkılmayacağınız “yeni bölümü hemen açayım da 10 saniyem bile heba olmasın” diyeceğiniz türden animelerdir.Evet dünya’nın en iyi 5 animesi.

İlk olarak ;

1-Death Note: Ak mı Kara mı? Kötü içinde iyi mi? 2 tane birbirinden zeki insan var. Birinin elinde şeytanın gücü , diğerinin elinde yerel emniyet kuvvetleri ve devletin tüm imkanları.

İkisinin de görevi kötülere hakettiği cezayı vermek ama ikisi de birbirinin peşinde. sizce bu animede neler oluyor? Hemen izlemeye başla. Bu arada abur cuburunu al ve gözlerini arada dinlendirmeyi unutma.!

2-One piece: Sonu gelmeyen, bitmek tükenmek bilmeyen bir anime. 20. yılını devirecek mükemmel dostluklar, savaşlar, maceralar sizi bekliyor.

O kimse gibi olmak istemiyor, O her bölüm sonunda söylediği gibi korsanların kralı olmak istiyor. Monkey D. Luffy ve arkadaşları ile 20 yıllık bir maceraya katılmaya hazır mısınız? Bunun için Günleriniz yetmeyecek şimdiden uyarayım.

3-Swort Art Online: Hayatınızda böyle bir anime görmediniz.

Knight online? Metin 2 mi yoksa silkroad mı? hayır hepsi bir arada size bu oyunları yaşatacak birebir zevkten ve meraktan havalara uçuracak bir bilim kurgu ve macera başlatıyor. VRMMORPG (Virtual Reality Massive Multiplayer Online Role-Playing Game) oyunu vardır animede. Başrolde Kirito, yerinde olmak istediğiniz karakter o olacak. Sıkı tutunun 2 sezon ve daha fazlasının geleceği bir animeye başlıyorsunuz .

4-Diamond no Ace – Kuroko No basket- Haikyu -giant killing ; Bunlar size önereceğim mükemmel ötesi spor animeleri.

Belki her birini izlerken diğerinin alttan kalır yanı olmayacağını görüp, benim bu makalemi okuduğunuz için kendinizi şanslı hissedeceğiniz animeler. Hiç süprizini kaçırmayayım, sizi bu animeler ile baş başa bırakıyorum.

Son olarak:

5Psycho pass: O kadar dahi zekalar var ki hayran kalacaksınız.

Neden mi? Çünkü Bu zekalar yapay ve bu zekaların öyle bir özelliği var ki izledikçe aydınlanacak ve bir o kadar da karanlığa çekileceksiniz. Herkes kurallara uyuyor , herkes bir düzene ait ama bu düzeni kuranlar sizce bu düzen için ne özelliklerle buraya getirildiler? Polisiye, Gerilim ve aksiyon.

Daha fazlası için diğer yazılarımı bekleyin.

Teşekkür ederim.

Te Rongo

Tagsanime
Share:

Bir Cevap Yazın