Sinema

Film izle ! En iyi Film izle

En iyi filmler

En İyi filmler ve en iyi film tavsiyeleri,Film izlemek isteyen , film izlemeyi seven değerli okurlar.

En İyi filmler ve en iyi film tavsiyeleri, En iyi filmleri izlemenin tam zamanı derseniz hepiniz yanılırsınız.

En İyi filmler ve en iyi film tavsiyeleri, Çünkü; En iyi filmler pandemi zamanında bulunmuyor bundan daha öncesinde bulunuyor .

Film izle , En iyi filmler 2020

PROJECT POWER

İmd : 6.9

Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu , Suç

Süre : 113 dakika

Project power , new orleans sokaklarında geçiyor. Konusu kulaktan kulağa dolanan bir hap efsane. Bu hap içenleri 5 dakikalığına bilinmeyen gizemli bir güç veriyor. Ama kimse hapı kullanana kadar nasıl bir güç elde edeceğini bilmiyor ki böyle bir durumda hapı daha değerli kılıyor. Hapı kullananların bazı özelliklerinden biri görünmez kılık bazıları da özel bir vücuda sahip olmayı kılıyor. Hapın şehir de yayılması ve suç oranlarının artmasıyla polis harekete geçiyor. Hapı üreten kişilerin peşine düşen polis ve bu hapı pazarlayan bir genç ile eski bir asker intikam almak isterken bu satıcıdan , kaderleri onları birlikte olmaya itiyor.

En İyi filmler ve en iyi film tavsiyeleri, Bu tür en iyi filmlerden haberdar olmak isteyen değerli film izleyicileri bu telegram kanalından haberdar olabilirler.

https://t.me/FilmDiziOneri

PROJECT POWER
GÖRÜNMEZ ADAM

EN İYİ FİLMLERDEN BİRİ DE GÖRÜNMEZ ADAM MUTLAKA İZLEYİN !

İmdb : 7.1

Tür : Fantastik,Korku,Gerilim

Süre: 125 dakika

2020’nin en iyi filmlerinden olan görünmez adam filmi, Zengin ve akıllı bir bilim adamı ile birlikte olan cecilia’nın kocasından gördüğü fiziki ve psikolojik şiddetinden kaçmak istemesi ile evi terk ettiği andan itibaren başlamıştır. Cecilia kız kardeşinin eski bir dostu olan bir adamın evine sığınmıştır. Adam ve kızı mütevazi bir hayat sürüyorlardır lakin herşey değişecektir. Cecilia’nın kocası intihar eder ve ona mütevazi bir para bırakır. Ama kadın kocasının intihar ettiğini düşünmüyor bunun bir aldatmaca olduğunu düşünür. Bir dizi tesadüf ve olağan dışı olaylar yaşamaya başlayan kadın bunun tesadüf olmadığını herkese kanıtlamaya calışır çünkü etrafında ki insanların hayatları tehlikeye girmeye başlamıştır. Kadının ruh sağlığı tehlikeye girmeye başlar böylece ve muazzam bir film izlemeye sizi bekler. Koltuklarınıza sıkı tutunun.

En İyi filmler ve en iyi film tavsiyeleri,Bu tür en iyi filmlerden haberdar olmak isteyen değerli film izleyicileri bu telegram kanalından haberdar olabilirler.

https://t.me/FilmDiziOneri

GÖRÜNMEZ ADAM
BLACK BOX

2020’NİN EN İYİ FİLMLERİNDEN BLACK BOX

İmdb :6.1

Tür: Gerilim , Korku , Bilim Kurgu

Süre: 100 dakika

En iyi filmlerden biri olan 2020 de özellikle çok ses getirecek farklı bir bakış acısı kazandıran bir adamın trafik kazasından sonra hafızasını geri kazanmak için çıktığı bir yolu anlatıyor. Bu trafik kazasında eşini de kaybeden bu adam eski haline dönmek için umutsuzca bir arayıştadır. Bu sırada adam kızıyla başbaşa kalır hem onu büyütmek için çaba harcarken hemde hafızasını kazanmak için deneysel bir tedavi sürecine başlar.

BLACK BOX

En İyi filmler ve en iyi film tavsiyeleri ,Bu tür en iyi filmlerden haberdar olmak isteyen değerli film izleyicileri bu telegram kanalından haberdar olabilirler.

https://t.me/FilmDiziOneri

Makalemi beğendiyseniz abone olmayı unutmayın.

Teşekkür ederim.

TeRongo

En İyi filmler ve en iyi film tavsiyeleri,Bu tür en iyi filmlerden haberdar olmak isteyen değerli film izleyicileri bu telegram kanalından haberdar olabilirler.

https://t.me/FilmDiziOneri

Share:

Bir Cevap Yazın