logo
post image 1

BTS Hakkında Bilinmeyen 15 Şaşırtıcı Bilgi!

BTS Hakkında Bilinmeyenler

Son dönemin en çok konuşulan ve merak edilen grubu BTS milyonlarca hayran kitlesine sahiptir. Milyonlara hitap eden BTS grubunun üyeleri V, Jungkook, Jimin, Rap Mon, Kim Seok-Jin, Suga ve J-Hope'dir. Bu içeriğimizde BTS grubu hakkında bilinmeyen ilginç bilgileri araştırdık ve derledik. İşte, BTS hakkında bilgiler;

1. BTS grubunun üyeleri V'ye "Uzaylı V" lakabını takmıştır. Çünkü V hiç beklenmedik bir anda çok garip ve anlamsız hareketler yapmaktadır.

2. Jhope ve Jimin yayın yaparken "Sen konuşma, Jimin devam etsin" tarzında yorumlar aldığı için yayını Jimin'e verip gitmiştir.

3. BTS grubunun toplum içerisinde hayranlarla fotoğraf çekilmesi yasaktır.

4. Billboard Music Awards ödül töreninde BTS grubu Social Artist ödülüne layık görülmüştür. Bts törende yer alan ilk pop grubu olarak tarihe adını yazdırmıştır.

5. BTS grubunun sevilen üyesi V, 3 sene boyunca saksafon çalmıştır. Bir keresinde saksafon ile The Eagles'in Desperado şarkısını çalarak ödül almıştır.

6. Jin'in oyunculuk eğitimi vardır. Ayrıca Jin, V'nin uyurken değişik sesler çıkarmasından çok korkmaktadır.

7. BTS grubunun en sevdiği filmler Not Defteri, Aşk Her Yerde, Demir Adam, Matrix, Son Şans, Sil Baştan ve Başlangıç filmleridir.

8. BTS grubunun sevilen üyesi Suga, çok fazla İngilizce konuşamamaktadır fakat Amerika'da yaşayabileceğini düşünmektedir.

9. Yoongi'nin ailesi ilk başlarda BTS grubunda olmasını istememişlerdir. Uzun bir süre BTS konserlerine gitmeyen aile daha sonra Yoongi'yi desteklemeye başlamıştır.

10. Jin evinde sincap beslemektedir. Bazen sosyal medyada sincabıyla birlikte çektiği fotoğrafları paylaşmaktadır.

11. Jimin grubun en çok konuşan ismidir.

12. Suga yüzüklerini, küpelerini, kolyelerini ve bilekliklerini kendisi tasarlamaktadır. En sevdiği takısı Suga yazılı yüzüğüdür.

13. Jm'nin favori yemekleri Bibimbap, Chahan, Elma ve Kimchi'dir.

14. Dünya'da en çok oynanan oyunlardan birisi olan Fortnite'da, BTS grubundaki üyelerin yaptığı dansların birleştirilmiş versiyonu bulunmaktadır.

15. Suga'nın ilk yazdığı şarkıyı babası sinirden yırtmıştır ve bir kopyası da yoktur. Ayrıca birisi Suga'yı uyandırmaya çalıştığında çok sinirlenmektedir.