logo
post image 1

Hangi Tip Erkekle Evlenilmez?

"Hangi erkeklerle evlenilmez" sorusundan evlilik ve evlenilecek insan ile ilgili kısa bir görüş belirtmek isteriz. İnsanlar evliliklerini bir ömür boyu huzur içinde geçirmek isterler. Herkes anlaşabileceği erkekler dünya evine girmek ister ki bu kesinlikle çok doğal bir durumdur. Ama ayırt etmeniz gereken bir konu var sevgililik ile evlilik gerçekten birbirinden çok ayrı şeyler. Sevgilinizle yıllarca berabersiniz diyelim... Evlenme kararı aldınız. Zaten bu aşamada çoğu erkek kendini belli ediyor.

Sorumluluğun stresi derken sıralayıp da gidebiliriz. Evlilik sorumluluk gerektirir. "Ha!" deyince bitmeyecek bir birlikteliktir. Bunun için evleneceğiniz kişinin bir günlük değil, bir ömürlük olmasına dikkat edin.  Bizden size tavsiye aşağıda ne evlenilecek ne de sevgili olabilecek erkek tiplerinin huylarını sıraladık. Sizler için hazırladığımız "Hangi erkeklerle evlenilmez" kriterlerini uygulayabilirsiniz, en azından hangi erkek ile evlenilmeyeceği konusunda fikir sahibi olabilirsiniz...

Şimdiden dikkat edin. 

 


Kadınlar Bu Tarz Erkeklerden Koşarak Uzaklaşın & Onlarla Evlilik Yoluna Girmeyin

Bugüne kadar hayatınıza giren kadınlardan farklı olduğunuzu ve size bunu bir an olsun hissettirmeyen erkeklerden uzak durun. Emin olun ki önüne gelen her kıza aynısını söylemiştir.

Annesi ve babasına danışmadan hiçbir girişimde bulunmayan, 30 yaşını aşmasına rağmen onlardan izinsiz hiçbir şey yapmayan erkeklerden uzak durunuz. Onlar ailesine bağlı değiller adeta bağımlılar.

Kendisini yerli yersiz öven ve sürekli yapmadığı şeylerden bahseden erkeklerden uzak durun. Anlayın bunlar palavradan başka bir şey atmazlar.

Arkadaşları olmadan bir şey yapmayan, sizden çok arkadaşlarına önem veren erkeklerden uzak durun. Bırakın onları çok mutlu oldukları arkadaşlarıyla bir ömür mutlu olsunlar.

Her hareketinizi eleştiren ve sürekli yaptığınız şeyleri yeren, sizi küçük düşürmek için elinden gelen her şeyi yapan erkeklerden uzaklaşın çünkü bunların kadınlara saygısı yoktur, size mutsuzluktan başka bir şey vermeyeceklerdir.

Aşırı derecede kıskanç olan, gittiğiniz her yeri sorgulayan ve sizin rahat nefes almanıza bile izin vermeyen erkeklerden kaçın. Onlarla yapacağınız evlilik sizler için bir zindan olacaktır.

Sorumluluk sahibi olmayan, sürekli umursamaz davranan kişi bırakın evliliği, sevgili olmayı zor bela yapıyor. Aman böyle biriyle evlenip de hayatın bütün sorumluluklarını kendi sırtınıza yüklemeyin.

Sizin ne istediğinize önem vermeyen, sürekli kendini düşünen erkeklerle bir ömür hep onların doğrultusunda yaşayacaksınız. Bu tip erkekler size önem vermeyecek ve saygısızlık yapacaktır. Bunun için böyle erkeklerle evlilik yoluna girmekten kaçının.

Aşırı derecede çapkın olup kadınları etrafında fır döndürüyor ve bu özelliğini sevgili olduğunuz dönemlerde bile gerçekleştiriyorsa arkanıza bakmadan terk edin çünkü bu tip erkeklerin ileride sizi aldatmaları an meselesidir.

İşkolik erkek işinde başarılı bir erkekle evlenmeyi herkes ister. Fakat işini sevmek ve çalışkan olmak ile işkolik olmak arasında dağlar kadar fark vardır. Tüm zamanını işe ayırıyorsa böyle bir adamla ne yazık ki evlilik olmaz.  

Çevrenizdeki kadınların hayranlık uyandıracağı erkek tipleriyle asla evlenmenizi önermeyiz. Çünkü bütün kadınların ilgisi hep eşinizde olacaktır ve bu sizi kıskançlık krizlerine sokacak bir durumdur.

Hangi erkeklerle evlenmemenizi özellikleriyle sizlere sıraladık ama yine de sizin bileceğiniz iştir. Aman gözleriniz aşktan da kör olmuşsa biraz düşünüp öyle karar vermenizi tavsiye ediyoruz.