logo
post image 1

Zayıf Görünmenin Yöntemleri

Dünyanın her yerine birçok insan " zayıf görünmenin yollarını " arar ve bulana kadar da bu konudaki çabalarını sürdürür. Erkekler için ne kadar önemliyse bu durum, kadınlar için de bir o o kadar önemlidir.

Her kadın zayıf görünmek ister. Zayıf ve zarif bir vücut her kadının hayali. Bazen zayıf görünmek için diyet ya da spor yapmak yeterli olmuyor. Zayıf görünmenin yolu doğru giyinmekten geçiyor. Vücuda göre giyinmek zayıf ve zarif görünmenin ilk kuralı. Tek renkler her zaman zayıf gösterir. Ten rengine uygun renk kıyafetler seçerek tonları dengede tutmalıyız.

Genellikle koyu tonlar zayıf göstermektedir. Bu yüzden koyu renkler giymek doğru bir seçimdir. Kalın ve sert kumaşlı kıyafetler yerine hafif ve yumuşak kumaşlar tercih edilmelidir. Geniş omuzlu kadınlar abartılı omuz detaylarından kaçınmalıdır. Kayık yaka ve yuvarlak yaka kıyafetler tercih edilmelidir.

Üst kısmı küçük görünmesini isteyen kadınlar v yaka kıyafetler giymelidir. Büyük desenli, geometrik ve enine desenli kıyafetler yerine boyuna çizgiler tercih edilmedir. Boyuna çizgiler her zaman boyu uzun göstermektedir. Etek boyunu seçerken uzun etekler seçmeniz boyunuzu uzun ve bedeninizi daha zayıf gösterecektir. Bilekte biten pantolon modelleri de zayıf ve uzun bir görünüm verecektir.

Topuklu ayakkabı kadınların kurtarıcısıdır. Alçak topuklar kadını kısa ve kilolu gösterirken, topuklu ayakkabılar kadının siluetini daha ince ve zayıf gösterecektir.

Kadınlar saç modellerinde de dikkat etmeli. Yüzü daha ince göstermek için saçları at kuyruğu modeli toplamak gerekmektedir.