logo
post image 1

Daha İnce ve Uzun Görünmenin Püf Noktaları

Balık etli ve kilolu insanların daha zayıf, zayıf kişilerin ise daha zarif görünme arayışı her zaman bir sorun olmaktadır. Bunu elde etmenin yolu doğru kıyafetlerin tercih edilmesiyle mümkündür. Doğru tercihler daha uzun durmanız aynı zamanda ince bir görünüm elde etmenizi de sağlayacaktır. İşte size yardımcı olacak parçalar...


Yüksek Bel Pantolonlar

Sezonun trend parçaları arasında olan yüksek bel pantolonlar daha uzun görünmeniz için en ideal parçalardan biridir. Hele ki bol ve İspanyol paçalı olan yüksek bel pantolonlar bu durumu daha da kolaylaştırmaktadır. Minyon bir vücut tipine sahipseniz, bu parçaları kullanabilir, bacak boyunuzun daha uzun görünmesini sağlayabilirsiniz.


Çizgili Pantolonlar

Boyuna çizgiler zayıf göstermesinin yanı sıra, daha uzun gözükmenizi de sağlamaktadır. Aynı zamanda çizgili pantolonlar bu senenin trendleri arasındadır. Bu yüzden bu pantolonlardan da vazgeçmemelisiniz.


Küçük Çantalar

Kıyafetleriniz kadar kullandığınız çantalar da duruşunuzu etkilemektedir. Büyük çantalar daha geniş gözükmenizi sağladığı için daha çok küçük çantalar takmanız tavsiye edilmektedir.


Uzun Kolye

Her mevsimin vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan uzun kolyeler, hem sade hem şık görünüş elde etmenizi sağlamaktadır. Aynı zamanda uzun gözükmenizi de sağlayan bu kolyeler uygun kombinlerle, ideal bir görünüm sağlamanıza yardımcı olmaktadır.


Uzun Etekler

Daha çok mini etekler uzun görünmek için tercih edilse de, maksi etekler aslında daha uzun görünmenizi sağlamaktadır. Ayrıca bu senenin modası olan etekler hem spor hem de şık görünmenizi de sağlamaktadır.


Tek Renk Kıyafetler

Sade ve vücudu bölmeyen tek renk kıyafetlerle, daha uzun ve ince bir görünüme kavuşacaksınız. Tek renk kıyafetler ayrıca daha şık görünmenizi de sağlamaktadır. Fakat aksesuar seçimleriniz de oldukça önemlidir.